המסיבות שלנו

אין תגובות

"רומנטי כאן" מציעות ערב רווקות, יום הולדת, ערב נשים, ערב זוגות וערבי גיבוש חברתי למקומות עבודה בנושא רומנטיקה וסקס המועבר בצורה ייחודית המותאמת באופן אישי למזמיני המסיבה.

אנו מגיעות לכל מקום ובכל שעה עם מזרונים, נרות וקטורת, מביאות אליכן חוויה ייחודית של הכרות עם עולם "צעצועי מין / צעצועי סקס" שבו הכול עובד, רוטט ומוחשי תוך שילוב הומור, משחקים, ריקודים, וידויים ופרסים כאשר אנו מקפידות על רמה גבוהה, איכותית, מקצועית ומכובדת.

הערב הוא שלכם ובשבילכם ולכן אנו לא מוגבלות בזמן. חשוב לנו לתת לכם לקבוע את מהלך הערב ולזרום אתכם.

אנו יכולות להבטיח שבסוף הערב תצאו עם טיפים ורעיונות לשיפור ושדרוג הזוגיות, פתרון בעיות מיניות והעצמת החוויה המינית.

ערב בלתי נשכח שיביא אתכם למחשבה נוספת על חיי הזוגיות וחיי המין שלכם וייפתח לכם דלת לעולם שלא בטוח שנחשפתם אליו קודם לכן.

ערב נשים
אין כמו מפגש קסום שבו נפגשות רק נשים ומגלות שלמעשה לרובנו יש את אותן שאלות ואותן רצונות. בערב זה נעשיר את חיי הסקס: המשחק המקדים- אביזרים לעזרה, טכניקות להגברת החשק המיני שיורד עם השנים, התמודדות עם גדלים שונים של איבר מין, תנוחות, גיל המעבר (תלוי בגיל המשתתפות) כמובן שהערב מלווה במשחקים, התנסויות (על יבש…) וכייף אמיתי.
הערב מועבר בצורה צנועה ולא בוטה ועם זאת אנו מתאימות את עצמנו לבנות באותו הערב. (מתאים גם למגזר הדתי).

ערב רווקות / יום הולדת
ערב מיוחד לכלה שיופנה אליה ויהפוך אותה למרכז הערב. נקבל אותה בנרות, זיקוקים, ריקודים והינומה, נעבור לטיפים לחיי מיניות מושלמים. ערב שיטריף לכן את החושים בשילוב משחקים ופרסים. כמובן שבסוף הערב הכלה תקבל מתנה משעשעת ושימושית.

ערב גיבוש חברתי
לא עוד ערב גיבוש משעמם שהעובדים מנסים להתחמק ממנו. לערב זה כולם יגיעו וייצאו עם טיפים וידע רב בכל הקשור לשימוש באביזרי מין, גימיקים, רעיונות למתנות ועוד…

ערב זוגות
ערב לזוגות שרוצים לדעת עוד… בערב זה יקבלו שני הצדדים טיפים לסיפוק בן הזוג, יצירת גירויים ועניין בזוגיות, משחק מקדים, אוראלי, אנאלי בנאלי…
תוכלו לחוש ביחד ללא מעצורים את האביזרים השונים: שמן עיסוי, שמן חדירה, ויברטור, רוקט פוקט, תותב, דמויי איבר מין, נדנדת מין (נדנדת סקס, נדנדת תנוחות), ויברטורים לגבר ובובת מין.

לשאלות, תאום ובקשות מיוחדות ניתן לייצור קשר טלפוני 052-5541799 או דרך דף צור קשר.

כתיבת תגובה

צריכים עזרה? פנו אלינו בווטסאפ
חדש באתר פנייה בווטסאפ!
לרגל השקת השירות הנחה נוספת של 10% על כל המוצרים לפונים דרך הווטסאפ.
שלחו הודעה לקבלת קוד קופון!