שאלות נפוצות

איזה סוג מתנות רומנטיות יש לכן באתר?

החנות שלנו והאתר מתמחים בשיווק מתנות רומנטיות ומתנות סקסיות לכל מטרה.

המתנות שלנו מיועדות לזוגות, לגברים, לנשים, לחד-מיניים וטרנסג'נדרים. כל אחד ואחת יכולים למצוא משהו שיתאים לאירוע הרומנטי שאיליו הם מחפשים את המתנה המיוחדת. כמובן שניתן למצוא מתנה רומנטית גם בלי סיבה מיוחדת.

המתנות הרומנטיות הן למגוון סיבות ואירועים שיכולים לסייע לחיזוק הקשר הזוגי והרומנטי, ישנם מוצרים גם לעינוג עצמי או למשחק המקדים.

איזה סוג הלבשה תחתונה יש לכן באתר?

אצלנו תמצאו מגוון מוצרי הלבשה תחתונה סקסית שתשדרג לכם את התשוקה, הרומנטיקה והסקס. החל מתחתונים סקסיים לנשים או גברים, משחקי תפקידים, סאדו רך. ניתן למצוא מגוון רחב של בייבי דול ועוד המון סוגים, בקרו בקטגוריות השונות להתרשם. נ

ניתן גם גם להזמין מוצרים נוספים מהקטלגוים של היצרנים השונים שאנו עובדים איתם באופן במיוחד למי שמעוניין. כתבו לנו בדף צור קשר לפרטים נוספים.

מדוע המחירים שלכן זולים מאחרים?

הלקוחות שלנו נמצאים אצלנו בראש סדר העדיפויות, אנו רוצות שהלקוחות ירכשו ויהנו מהמוצרים האיכותיים ביותר.

אנו מייבאות באופן עצמאי את מוצרי המתנות הסקסיות ואת ההלבשה התחתונה הסקסית ממיטב היצרנים ברחבי העולם ובכך אנו חוסכות מכם את פערי התיווך. בנוסף לשיווק המוצרים באינטרנט שמקטין לנו את ההוצאות. לכן מחירי המוצרים אצלנו נמוכים ביחס לכל המתחרים.

מהי מדיניות ההחזרה של החנות?

מאחר ומדובר בתנות אינטימיות, כמו הלבשה תחתונה סקסית ומוצרי סקס ניתן להחזיר את המוצר באריזתו המקורית בתנאי שלא בוצע בו כל שימוש בתוך 14 יום מיום הרכישה. ( או מיום קבלת המוצר בדואר, במקרה זה נדרש אישור מהדואר על מועד המסירה).

האם האתר בטוח למסירת פרטי כרטיס אשראי?

אנו דוגאות שהאתר שלנו יהיה מאובטח באמצעות הטכנולגיות הכי מתקדמות שיש ופועלות כל הזמן לחדשנות בנושא האבטחה. האתר מאובטח באמצעות טכנולוגיית SSL. פרטי האשראי מיד לאחר ביצוע החיוב נמחקים משרת האינטרנט ולא ניתנים לשחזור.

מה יופיע בדפי החיוב של חברות האשראי?

בדף החיוב של חברת האשראי יופיע סכום החיוב לצד שם הספק "ג.פ. סחר" כך שפרטי ההזמנה וסוג המוצרים שהוזמנו נשארים בדיסקרטיות"

למי מיועדים חוגי הבית?

חוגי הבית מיועדים לנשים, למארגנת חוג הבית בביתה תינתן הנחה משמעותית על מוצרי החנות, אין כל חובה לרכוש מוצרים, אולם כל מי שתהיי מעוניינת תוכל לרכוש במהלך חוג הבית ממגוון מתנות רומנטיות או אביזרי סקס.

חוגי הבית הינם בתשלום!

האם ניתן להזמין חוג בית למסיבת רווקות?

רוב חוגי הבית שערכנו היו למסיבות רווקות. הכלה מקבלת מאיתנו מתנה ממגוון מוצרי החנות וההלבשה התחתונה הסקסית לפי שיקול דעתנו ולפי המלאי הזמין.

תוך כמה זמן יגיע אלי המוצר?

אנו שולחות את המשלוח בדואר רשום לכן המשלוח תלוי בחברת דואר ישראל.

אנו מתחייבות לשלוח את המוצרים תוך 7 ימי עסקים מיום התשלום. בדרך כלל אנו שולחות את המוצרים ביום שלמחרת ההזמנה במידה והתקבל אישור מחברת האשראי.

מניסיוננו רב השנים משלוח ממוצע מגיע ליעדו תוך 3-4.

קניתי כמה מוצרים, האם אשלם משלוח על כל אחד בנפרד?

לא! התשלום עבור המשלוח הוא אחיד עבור כלל ההזמנה, אנו מעמידות לרשותכם אפשרות לרכוש מעל סכום מסוים והמשלוח בדואר רשום יהיה בחינם.

מעת לעת אנו מאפשרות משלוח חינם ללא תלות בגובה ההזמנה, אנא עקבו אחר הפרסומים באתר.

קניתי מתנה רומנטית ואני מעוניין לשלוח מוצר לכתובת אחרת שלא קשורה אלי?

בעת מילוי טופס ההזמנה של המתנות הרומנטיות יש לבחור בלחצן "כתובת אחרת למשלוח" ולמלא את הכתובת למשלוח המועדפת.

בהתאם לבחירתכם אנו נשלח את החבילה עם המוצרים הסקסיים שלנו לכתובת המשלוח שנבחרה.

האם המוצרים הנשלחים בצורה דיסקרטית?

אנו אורזות את מוצרי המתנות הרומנטיות ו/או ההלבשה התחתונה הסקסית באריזת משלוח אטומה ללא כל סימני זיהוי.

על המעטפה יופיע שהמשלוח נשלח מ: "ג.פ. סחר" כך אנו שומרים על דיסקרטיות מוחלטת של לקוחותינו ומבטיחות שהקשר לחנות המתנות הרומנטיות או ולמוצרי סקס מוצנע.

האם ניתן לקבל את המוצר על ידי שליח?

בוודאי, יש לנו מספר אפשרויות משלוח את המתנות הרומנטיות או הלבשה תחתונה סקסית שניתן לבחור מביניהם.

בתהליך ההזמנה עליכם לבחור את שיטת המשלוח המועדפת עליכם, משלוח שליחים הוא באמצעות שליח של חברת דואר ישראל או כל חברת שליחויות שאנו נמצא לנכון לעבוד מולה כדי להבטיח את משלוח המתנות הרומנטיות שהזמנתם במהירות המירבית.

האם ניתן לאסוף הפריטים מהחנות?

בוודאי, בתהליך ההזמנה ניתן לבחור אפשרות של איסוף עצמי של מוצרי ההלבשה התחתונה הסקסית או המתנה הרומנטית שהזמנתם.

את הפריטים ניתן לאסוף מהחנות הממוקמת ברחוב רוטשילד 37 בכפר סבא.

אנו יוצרות קשר מיד לאחר הכנת המוצרים הסקסיים ומודיעות שהמוצרים מוכנים לאיסוף. לעיתים חלק מהפריטים נמצאים במחסן המרכזי שלנו לכן יש חשיבות רבה לתיאום מראש את מועד ההגעה לאיסוף.

רומנטי-כאן מתנות רומנטיות והלבשה תחתונה סקסית