עיסוי ארוטי כמשחק מקדים

אין תגובות

פעמים רבות אנו חווים חוסר חשק מיני הן שלנו והן של בן הזוג. הסיבות לכך הן רבות ואישיות מאוד. את החוסר המיני ניתן לעורר בדרכים רבות, כשאחת מהן היא עיסוי ארוטי שמומלץ בכל עונה, זמן ומצב. חשוב לזכור כי המטרה היא לא להשיג אורגזמה אלא לעורר מינית ולענג את הגוף והנפש במקביל .

העיסוי יכול להיות ספונטני או מתוכנן ולהלן מספר טיפים להצלחתו.
על מנת לתת תחושת רוגע מומלץ להניח מצעים בצבעים רכים וחמים. לגבי הטמפ' של החדר – לחמם או לקרר אתו (תלוי בעונה) לטמפ' שנעים להתפשט בה. על האורות להיות עמומים או לחלופין רצוי לכבות אורות ולהדליק נרות. כמו כן לפזר או לחמם שמנים אתרים המעוררים את החשק המיני כמו:ילאנג ילאנג, יסמין, רוז, פטושילי ולבנדר. ניתן לשים מוזיקה נעימה כשמומלץ נעימות ולא שירים.
השלב הבא הוא כיסוי בן הזוג בסדין ללא גומי ולהכין שמן עיסוי אירוטי.
הבחירה של השמן היא שלא יגרום לזיהומים אך שלא ייספג מהר בגוף. אצלנו באתר אנו ממליצים על שני סוגי שמנים-

1. שמן ארוטי מתחמם – השמן הזה בעל ריח ארוטי ומעורר מינית כשתוך כדיי עיסוי ונשימה הוא מתחמם על הגוף ויוצר תחושה של עיסוי מקצועי
2. שמן פאן פקטורי – ללא ריח והיפואלרגני המשמש גם כשמן חדירה.

תחילה על בן הזוג לשכב על הבטן ולכסותו בסדין שהוכן מראש. בעדינות נחשוף בכל פעם חלק אחר ונעסה אותו. תוך כדיי עיסוי ובקצב שלכם ניתן להסתובב ולבצע את אותו עיסוי גם כששוכבים על הגב. יש לשפוך שמן בכפות הידיים, לחכך אותן לחימום ולמרוח את השמן על גוף. כיוון העיסוי הוא מקצות הגוף לאיברי המין ובכך אנו מעצימים את המתח הארוטי ומזרימים את הדם לאברי המין. תנועת העיסוי היא מעגלית של כל אחת משתי הידיים לסירוגין וכן שילוב של תנועות חליבה. התחילו בצוואר ובכתפיים ורדו לכוון מטה אך לבינתיים דלגו על הישבן כדי שיהיה במה להפתיע. עברו לרגליים ולכפות הרגליים ולא לשכוח בין האצבעות. אם בן הזוג שוכב על הגב התחילו לעלות באיטיות תוך עיסוי הרגליים. עסו את המפשעה והברכיים הפנימיות ואל תגעו בשלב זה באברי המין. היכן שתחושו במהלך העיסוי כי בן הזוג מתענג יותר שם תתעכבו (אך לא יותר מידיי). לאט לאט תחושו את תגובות הגוף של בן זוגכם וכך התחילו במגע עם אברי המין. במקרה והעיסוי הוא לאישה יש לעסות את שפתי הפות, הדגדגן (להוסיף שמן אם צריך) ונקודת הגי'. אם העיסוי הוא לגבר רצוי לעסות את אזור החיץ בין פי הטבעת לביצים (להוסיף שמן) בתנועה מעגלית. ניתן גם לתפוס את הזין בין שתי הידיים ולבצע תנועת סחיטה מלמטה לכוון מעלה ואחרי כמה רגעים מלמעלה לכוון מטה.

לסיכום עיסוי הוא דבר מאוד אינדיוודואלי. עם הזמן תלמדו להבין את מה שבן זוגכם אוהב והעיסוי יהיה יותר ויותר מענג.
אל תמאיסו את העיסוי, השתמשו בו בתבונה ולא על בסיס קבוע.
נשמח לענות לשאלות נוספות
צרו קשר

כתיבת תגובה

צריכים עזרה? פנו אלינו בווטסאפ
חדש באתר פנייה בווטסאפ!
לרגל השקת השירות הנחה נוספת של 10% על כל המוצרים לפונים דרך הווטסאפ.
שלחו הודעה לקבלת קוד קופון!