תקנון

ברוכים הגולשים לאתר רומנטי-כאן. אנו שמחות כי בחרתם בנו, אנו תקווה כי השירות שתקבלו יענה על הציפיות שלכם. אנו דוגלות במתן שירות אמין ללקוחותינו.
אנא קראו תקנון זה בקפידה, שכן השימוש באתר מותנה בהסכמתכם לתנאים הכלולים בו כלשונם.
השימוש בחנות (להלן "האתר") ניתן בהתאם לתנאי השימוש המפורטים להלן. השלמת תהליך הרישום לאתר ואישור התיבה "אני מסכים לתנאי השימוש" פירושה מתן הסכמתך להיקשר בהסכם זה על כל תנאיו.
לבירורים ולשאלות במהלך הקנייה ניתן לפנות אל מרכז ההזמנות של החנות, 24 שעות, 7 ימים בשבוע באמצעות הדואר האלקטרוני שלהלן:
sales@romantican.co.il
או באמצעות הטלפון בימים:
א-ה בין השעות: 10:00-22:00
יום ו' בין השעות: 10:00-15:00

על תנאי השימוש:

תנאי שימוש אלה מהווים הסכם נפרד בין המשתמש לבין מפעילות האתר. מוסכם ומובהר כי מפעילות האתר לא תהיינה אחראיות כלפי המשתמש במקרה של הפרת תנאים אלה על ידי משתמש אחר, וכי במקרה של הפרה כלשהי ע"י משתמש אחר, יוכל המשתמש לתבוע אך ורק את הצד המפר ולא תהיה לו כל תביעה, טענה ו/או דרישה כלשהי כלפי מפעילות האתר.
מפעילות האתר תוכלנה לשנות תנאים אלה מפעם בפעם לפי שיקול דעתן הבלעדי. מפעילות האתר יודיעו מראש ובפרק זמן סביר על שינויים אלה למשתמשים באמצעות פרסום באתר ו/או בדואר-אלקטרוני, לפי שיקול דעתן ובהתאם לנסיבות העניין. המשך השימוש בשירותי האתר יותנה בקבלת הסכמת המשתמש לשינויים אלה.
מובהר בזאת, כי רק האמור בהסכם זה יחייב את מפעילות האתר.
הזמנת מוצרים באמצעות שרת מאובטח:
הרכישה באתר נעשית תחת שרת מאובטח בתקן SSL – SECURED SOCKET LAYER שזהו פרוטוקול המגן על נתונים הנשלחים בין " הדפדפן " של המשתמש ( " נטסקייפ "/ "אקספלור/ כרום/ ספארי וכדומה" ) שבבית הלקוח לבין שרת האינטרנט עליו מאוחסנת המערכת .
שיטת אבטחה זו היא הנפוצה בכל האתרים המובילים בעולם, ומתבצעות בה מיליוני קניות מאובטחות באינטרנט מדי חודש. אולם יחד עם זאת אתרי האינטרנט אינם מאובטחים במאה אחוז, לשם כך במידה והינך עדיין חושש להכניס את פרטי כרטיס האשראי שלך, יש אפשרות לבצע ההזמנה ולבחור במתן פרטי כרטיס האשראי באמצעות הטלפון.
כיצד אנו יודעים שהדף מאובטח? כאשר אנחנו נכנסים לדף מאובטח ניתן לראות את הסימן בתחתית החלון .
הנהלת "רומנטי-כאן" מחויבת לאבטחת המידע שלך . המידע שנקלט לגביך נועד לשימוש בתהליך ההזמנה בלבד, כדי לספק לך את השירותים להזמנתך .בנוסף אנחנו מחויבות לא לעשות שימוש או ניצול כלשהו של פרטיך אלא רק לצורך הזמנותיך .
כדי להזמין מוצרים יש למלא את הפרטים הבאים בתהליך ההזמנה: פרטי המזמין, כולל שם כתובת וטלפון, כתובת למשלוח החבילה, צורת משלוח וכמו כן את פרטי כרטיס האשראי. חיוב כרטיס האשראי מתבצע עם משלוח המוצרים אליך.
אם זו הפעם הראשונה שהנך מזמין מוצרים באתר שלנו, תתבקש לבחור סיסמא, ולהזין אותה במקום המיועד לכך באתר. בעתיד כשתבקש לקנות מוצרים נוספים, תזוהה לפי כתובת הדואר האלקטרוני והסיסמא שבחרת. אלה יחסכו ממך את הצורך במילוי חוזר של פרטיך. בעת כל הזמנה נוספת תוכל לעדכן את פרטיך האישיים ופרטי המשלוח.
לאחר ביצוע הזמנה, ישלח אליך בדואר אלקטרוני, אישור על קליטת ההזמנה, הכולל את פרטי ההזמנה. אישור זה מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו במערכת ואינו מחייב אותנו לספק את המוצרים שהזמנת.
לאחר שנוודא שכרטיס האשראי תקף והמוצרים קיימים במלאי, יארזו המוצרים וישלחו אליך לפי בקשתך. בנוסף יישלח אליך אישור משלוח בדואר אלקטרוני.
במידה ולא קיבלת אישור על ביצוע הזמנה תוך 24 שעות מביצוע ההזמנה, יש להניח כי חלה תקלה. במקרה זה מומלץ שתפנה אלינו.
אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך במקרה והפרטים שתזין יהיו שגויים. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, תחויב בתשלום בגין דמי טיפול ומשלוח.

רציפות, זמינות ואמינות השירות.

מפעילות האתר תוכלנה לשנות או להפסיק את מתן שירותי האתר, בין אם באמצעות מתן הודעה על כך מראש למשתמש ובין אם לאו, בלא שתהא להן כל חבות כלפי מי מהמשתמשים ו/או צד ג' אחר בקשר עם הפסקת/שינוי השירות כאמור, מפעילות האתר אינן מתחייבות כי יענו לכל דרישות המשתמש, או שהשירות לא יופרע ו/או יתקיים בזמן, בבטחה וללא טעויות. כמו כן, אין מפעילות האתר מתחייבות לגבי התוצאות אשר תושגנה כתוצאה משמוש בשירותי האתר או לגבי הדיוק והאמינות של המידע אשר יושג באמצעותו.
מפעילות האתר תהיינה רשאיות להפסיק את חברותו של משתמש מסוים וזאת לפי שיקול דעתן הבלעדי.

הגבלת אחריות.

מפעילות האתר אינן מתחייבות ולא תהיינה אחראיות לגבי כל טובין או שירותים הנרכשים או מושגים באמצעות האתר או כל עסקה אחרת שתתבצע דרכו. מפעילות האתר לא תהיינה אחראים לכל פגיעה או נזק ישיר או עקיף, כספי או אחר, שיגרם למשתמש כתוצאה משימוש באתר. המשתמש מודע לכך שכל שימוש שהוא עושה באתר מבוצע באחריותו בלבד.
מפעילות האתר לא תהיינה חייבות ו/או אחראיות בין במישרין ובין בעקיפין במתן פיצוי אקראי או באופן מיוחד או פיצוי הנובע כתוצאה משימוש או מאי היכולת להשתמש בשירותי האתר וכן כתוצאה מכניסה ללא רשות או משינוי הודעות או נתונים של המשתמש, אפילו אם נמסר למפעילות האתר על האפשרות של אבדן שכזה.
מפעילות האתר תהיינה רשאיות מדי פעם בפעם לשלוח הודעות בדואר אלקטרוני המכילות מודעות פרסומיות מסחריות וכד'ללקוחותיהן, (לקוח המעוניין להפסיק לקבל הודעות אלו יפנה אל מפעילות האתר לכתובת הדואר האלקטרוני והן תסיר אותו מרשימת התפוצה). מפעילות האתר אינן אחראיות לגבי תוכן הודעות שכאלה או טובין או שירותים שסופקו באמצעותן ע"י צד ג' למשתמש ו/או לצד ג' כלשהו, והמשתמש מסכים כי לא תהיה למפעילות האתר כל חבות או אחריות בקשר לעניין זה. השירות מוצע למשתמש כמות שהוא (as is) ומפעילות האתר לא תישאנה בכל אחריות להתאמתו לצורכי המשתמש ו/או למטרותיו. המשתמש מצהיר בזה, כי ידוע לו שמפעילות האתר אינן אחראיות לכל שימוש שהוא עושה, בין במישרין בין בעקיפין, בשירות ובתנאיו וכי הוא אחראי באופן בלעדי ומלא לכל שימוש שהוא עושה או יעשה בשירות. מפעילות האתר, לרבות מנהליהן, עובדיהן וכל מי מטעמם, לא תהיינה אחראיות בגין כל נזק, ישיר או עקיף, שייגרם למשתמש ו/או לכל צד שלישי בגין השימוש במידע ו/או בתוכנו ו/או בגין ביטול ו/או הפסקת השירות לרבות בגין שיבושים ו/או ליקויים בהעברת המידע בין אם נגרמו במזיד על ידי צד ג' כלשהו ובין אם נגרמו בשל תקלה כלשהי. מפעילות האתר מבצעות מאמצים סבירים בנסיבות העניין כדי להגן על פרטי המשתמש ועל פרטיותו, בהתאם להצהרת הפרטיות. יחד עם זאת, בשל אופייה של הרשת, אין אפשרות להבטיח הגנה מלאה על פרטים אלו. לפיכך, המשתמש פוטר את מפעילות האתר מכל אחריות לכל פגיעה או נזק ישיר או עקיף, כספי או אחר, שיגרם למשתמש כתוצאה מדליפת פרטים אלו, ללא קשר לסיבת דליפתם.

התחייבויות המשתמש.

המשתמש מתחייב שלא להעלות, לאחסן או להפיץ באמצעות האתר תכנים הנמנים על אחד או יותר מהבאים:
תכנים בלתי חוקיים ו/או תכנים שנועדו לביצוע פעולות בלתי-חוקיות.
תכנים הפוגעים בפעילות האתר ו/או במשתמשי האתר.
תכנים בעלי אופי של השמצה, הטרדה, הסתה, פגיעה אישית וכיו"ב.
תכנים הכוללים וירוסים ותוכנות העלולות לגרום לנזק.
תכנים בעלי אופי פרסומי ו/או מסחרי.
תכנים המפרים זכויות יוצרים ו/או פוגעים בזכויות יוצרים.
תכנים המנוגדים לחוק איסור לשון-הרע ו/או חוק הגנת הפרטיות.
הפצת "דואר-זבל" (spam) שלנמענו אין צורך ו/או תועלת בו.
המשתמש מקנה למפעילות האתר את הזכות להשתמש בכל התכנים שהועלו על ידיו, לרבות הפצתם ופרסומם, וזאת בכפוף להצהרת הפרטיות. המשתמש מתחייב לספק נתונים אמיתיים ונכונים בלבד במהלך שימושו באתר, ובכלל זה פרטיו האישיים (שם, כתובת דואר-אלקטרוני וכדומה) המשתמש מתחייב להשתמש במידע ובשירותים המוצעים באתר בהתאם לדרישות כל דין ובכפוף להנחיות ולהוראות באתר. המשתמש יפצה את מפעילות האתר ו/או את הגורמים הקשורים להן בגין כל תביעה ו/או דרישה ו/או נזק ו/או הפסד אשר ייגרמו כתוצאה מאי קיום הוראות תקנון זה ו/או מהפרת הוראות דין כלשהי או זכויות צד ג' כלשהן, על ידי המשתמש. המשתמש מצהיר, כי ידוע לו שזכויות היוצרים, זכויות הפטנטים, הסודות המסחריים, זכויות הבעלות במידע לרבות זכויות ההפצה וכל קניין רוחני אחר במידע הינם בבעלות מפעילות האתר ולמשתמש לא תהיה כל זכות מכל סוג שהיא במידע. השימוש בתוכן האתר הוא לצרכיו הפרטיים של המשתמש בלבד. המשתמש מתחייב כי לא יפרסם ברבים את המידע ו/או כל חלק ממנו ללא אישור של מפעילות האתר. כן, מתחייב המשתמש, כי לא יפרסם ברבים כל מוצר ו/או פלט של המידע, בין שהוא מודפס כשרטוט או כדו"ח ובין שהוא ניתן כקובץ על גבי אמצעים מגנטיים או בכל צורה אחרת וכי לא ישכפל, לא יצלם, לא יעתיק ולא ידפיס כל מוצר ו/או פלט כאמור לעיל מתוך המידע או כל חלק ממנו לצורך הפצה או פרסום בכל דרך שהיא, ללא אישור של מפעילות האתר. כן, מתחייב המשתמש כי לא יאפשר, בין במישרין ובין בעקיפין, בין בתמורה ובין ללא תמורה, את ביצוע אחת או יותר מהפעולות המפורטות לעיל. המשתמש יהא אחראי לשמירה על סודיות סיסמתו באתר. המשתמש יהא אחראי על כל פעולה ושימוש שייעשו בחשבונו, בין אם נעשו בסמכות המשתמש ובידיעתו ובין אם לאו. המשתמש מתחייב כי ידווח מיידית למפעילות האתר על כל שימוש בלתי מורשה בחשבונו, ע"מ שאלו תוכלנה לנקוט בצעדים הנדרשים על-מנת להפסיק שימוש כאמור.
המשתמש מסכים כי למפעילות האתר עומדת הזכות לשלוח לכתובת הדואר האלקטרוני אותה סיפק עם רישומו באתר הודעות ועדכונים, לרבות כאלו הכוללים מסרים פרסומיים ו/או מסחריים.

פרטיות

המוצרים נשלחים ללא ציון שם השולח, אלא בציון השם: "ג.פ. סחר", כמו גם בהודעת החיוב בכרטיס האשראי.
הפרטים האישיים שמסרת בעת ההזמנה יישמרו במאגר המידע המאובטח שלנו. אנו מתחייבות לא להעביר את פרטיכם האישיים לגורמים אחרים.
יתכן ונשתמש בפרטים שמסרת לצורך ניתוח ומסירת מידע סטטיסטי לצדדים שלישיים. במקרה זה, הנתונים לא יכללו כל מידע אישי ולא ניתן יהיה לזהותך.
מועד אספקה
אנו נספק את המוצרים שהזמנת בהתאם לצורת המשלוח שבחרת במהלך ביצוע ההזמנה. זמן אספקת המוצרים יחושב על פי ימי העסקים ראשון – חמישי, ואינו כולל את הימים שישי, שבת, ערבי חג וחג.
הנהלת האתר/חנות לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה – כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות או השבתות בשירותי הדואר, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני.

מחירים

המחירים המוצגים באתר כוללים מע"מ אלא אם כן צוין אחרת במפורש.
מחירי דמי משלוח מצוינים ליד כל מוצר, אלא אם צוין לידם במפורש אחרת. בכל מקרה טרם אישור ההזמנה ניתן יהיה לראות מה עלות של דמי המשלוח.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן את מחירי המוצרים באתר מעת לעת. המחיר התקף ביחס להזמנה שבוצעה הוא המחיר שהתפרסם בעת השלמת תהליך ההזמנה.
לתשומת ליבך: למרות שאנו מקפידות לבדוק את המחירים המופיעים באתר, לעתים עלולה לחול טעות שבעקבותיה יוצג באתר מחיר שגוי. במקרה זה נפנה אליך לאחר ביצוע ההזמנה, נודיע לך מהוא המחיר הנכון של המוצר ונאפשר לך לאשר כי הנך מבקש לרוכשו במחיר הנכון. במידה ולא תאשר זאת בתוך שלושה ימים – או במידה ותסרב לרכוש את המוצר במחירו הנכון – לא נהיה חייבים לספקו, ובמקרה זה לא תהיינה לך טענות כלפי מנהלות האתר.

תנאי תשלום

אנו נגבה את התמורה בגין המוצרים שהזמנת בתוספת דמי משלוח על פי המפורסם באתר באמצעות כרטיס האשראי שמסרת. כרטיס האשראי יחויב כמספר התשלומים שבחרת בעת ביצוע ההזמנה.
המחיר לתשלום בעת ביצוע ההזמנה יכלול את דמי המשלוח. ניתן יהיה לראות את מחיר דמי המשלוח בגוף ההזמנה. במידה ובחרת לתת את פרטי כרטיס האשראי באמצעות הטלפון, אנו ניצור עימך קשר טלפוני בהקדם האפשרי, בד"כ ביום העסקים הראשון שלאחר השלמת תהליך ההזמנה. במידה ותבקש לאסוף את המוצרים מהחנות תוכל לשלם במזומן או באמצעות כרטיס האשראי בחנות, לא מתקבלות המחאות מכל סוג שהוא.

תשלומים

ניתן לחלק את סכום הקניה באתר למספר תשלומים ללא ריבית, מספר התשלומים נקבע על פי סכום ההזמנה הכולל בעמוד התשלום ניתן לבחור את כמות התשלומים הרצוייה מתוך אפשרויות הבחירה השונות בהתאם לסכום ההזמנה הכולל.

מספר התשלומים לפי הסכום נקבע מעת לעת בהאתם לשיקול הנהלת האתר.

מודגש שקיים סכום הזמנה מינמלי שמתחתיו לא תתאפשר רכישה בתשלומים והחיוב יבוצע בתשלום אחד בלבד, אפשרות בחירת התשלומים בעמוד התשלום תופיע רק מעל סכום ההזמנה המינימלי שנקבע.

החזרת מוצרים

ניתן להחזיר את המוצרים שרכשת עד 14 ימים מיום קבלתם, וזאת רק בתנאי שלא פתחת את אריזתם המקורית של המוצרים. בכדי להחזיר את המוצרים, יש לשלוח דואר אלקטרוני לכתובת: sales@romantican.co.il ובו תאריך הרכישה, מספר ההזמנה וסיבת ההחזרה. אנו ניצור עימך קשר לתאום החזרת המוצר. לאחר החזרת המוצרים תזוכה במחיר ששילמת עבורם, בניכוי דמי טיפול ומשלוח, ודמי ביטול בשיעור של 10% מהמחיר, עד לגובה של 100 ש"ח.
לא ניתן להחזיר או להחליף קלטות תקליטורים ספרים ו- DVD.
מוצרים פגומים
מוצרים פגומים יוחלפו במוצרים דומים. במקרה של מוצר פגום, אין להשתמש בו ויש לשלוח דואר אלקטרוני לכתובת sales@romantican.co.il ובו תאריך הרכישה, מספר ההזמנה ותיאור הבעיה. בתגובה יישלח בדואר אלקטרוני חוזר מספר החזרה ופרטי המשלוח.
במקרה של סרט פגום ניתן יהיה להחליפו אך ורק לאותו סרט בדיוק.

אחריות

הנהלת האתר תצא ידי חובתה כלפיך עם מסירת המוצרים שהזמנת למשלוח בבית דואר בישראל או באמצעות שירותי שליחים. הנהלת האתר לא תישא באחריות כלפיך בגין תקלות או שיבושים במשלוח.
אחריות על המוצרים ניתנת לשלושה חודשים על המנגנון הרוטט במוצר. אנו נתקן או נחליף כל מוצר פגום בתוך פרק זמן האחריות המצויין למוצר וזאת בהתאם לשיקול דעתנו הבלעדי.
הנהלת האתר לא תישא בכל אחריות לכל נזק שייגרם בשל איחורים באספקה, או כתוצאה מכך שהמוצרים שסופקו היו פגומים אנו עושים ככל יכולתנו לספק מוצרים תקינים. כל המוצרים היוצאים מהמחסן שלנו נבדקים לתקינות.

משלוחים

אנו מתחייבים לשלוח את המוצרים שהזמנת בתוך 7 ימי עסקים מיום אישור העסקה ע"י חברת האשראי. אולם בדרך כלל המוצרים נשלחים בתוך יומיים שלושה.
אנו שולחים את המוצרים ללא כל סימני זיהוי למען פרטיותך. המוצרים נשלחים באמצעות דואר רשום של רשות הדואר. או באמצעות חברת שליחויות של דואר ישראל במידה ותבחר בכך בהזמנה. נוסף על כך ניתן לבחור איסוף עצמי מחנות "רומנטי-כאן", הנמצאת ברחוב רוטשילד 37 כ"ס במקרה זה לא תחויב בדמי המשלוח.

מכירה קבוצתית.

מכירה קבוצתית מאפשרת להנהלת האתר להציע לקבוצת קונים מחיר אחיד ואטרקטיבי במיוחד למוצר/שירות המוצע ובתנאי שיהיה מספר מנמלי של קונים המעוניינים לרוכשו. כל עוד המכירה הקבוצתית פתוחה לקבלת הצעות ניתן יהיה להירשם למכירה ובאתר יתפרסמו שמות המשתתפים במכירה, הפרטים שיפורסמו הם: שם פרטי ואות ראשונה של שם המשפחה, מס' הצעה ותאריך הגשת ההצעה, רישום במערכת המכירה הקבוצתית מאשר כי הנך מסכים/ה בזה לפרסום פרטים אלה באתר באופן שם יהיו גלויים לכל הגולשים באתר. עדכון רישום המשתמשים- הנהלת האתר תעשה כמיטב יכולתה לעדכן את רשימת המזמינים באופן שוטף. במידה ולפני מועד סיום תאריך היעד לסיום המכירה הקבוצתית תתקבלנה הזמנות לכל הכמות שהוצעה, תהיה הנהלת האתר רשאית, לפי שיקול דעתה הבלעדי לסיים את המכירה ולאשר את ההזמנות או להגדיל את הכמות המוצעת, הגדלת הכמות אינה פוגעת או גורעת מזכייתם של המציעים שהצעות הם התקבלו קודם לכן. הנהלת האתר רשאית גם להאריך את משך הזמן המוקצב למכירה קבוצתית על פי שיקול דעתה. החלטה לגבי הזוכים במכירה קבוצתית לאחר סיום המכירה (סגירתה) תעשה על פי הרישום הקיים במערכת הניהול של האתר (במחשב האתר) בלבד ורשומים אלה הם המהווים בסיס להחלטה.

סמכויות שיפוט

מקום השיפוט הבלעדי בכל עניין ומחלוקת בכל הנוגע לשירותים באתר, יהיה בית המשפט המוסמך בפתח תקווה, אשר ידון בעניין בהתאם לדיני מדינת ישראל.