נשים עם ביצים

אין תגובות

זה לא סוד גדול שכולנו רוצות להיות טובות במיטה. פעמים רבות אני מוצאת את עצמי תוהה ושואלת "אז הייתי טובה?" "איך הוא מעריך אותי ביחס לאחרות?".גם בשיחות שלי עם חברותיי הטובות ועם נשים אחרות הגעתי למסקנה שזו שאלה שכל אחת שאלה ושואלת את עצמה בתדירות גבוהה ולא חשוב כמה גברים היו בחייה וכמה פעמים אמרו לך שאת הזיון הכי טוב שהיה לו…

אני לא חושבת שההרגשה הזו היא עניין של גיל אבל אני יודעת שאצלי היא הולכת ומתגברת בכל שנה ולידה שאני עוברת. אחרי שלוש לידות נוספו כמה קילוגרמים, נוספה בטן שתקועה דיי באמצע ללא שום שייכות ומסרבת להעלם, והחזה? שקיות חלב חצי ריקות שצריך לאסוף אותן לתוך חזיית פוש אפ איכותית, אחרת הם נעלמים כשאת לובשת חולצה צמודה.

כל אלה הורידו לי את הביטחון העצמי ודיי הותיר אותי עם רצון עז להוכיח לעצמי שלפחות אזור "מוגבר הלחות שלי" לא נפגע וממשיך לספק תוצאות. אבל גם כאן גיליתי שכמו ששרירי הבטן ושרירי החזה בגדו בי ולא נשמעים לרצונותיי גם שרירי רצפת האגן שלי התחילו לפשל.

אני לא יכולה לשכוח את ההתדרדרות – זה התחיל עם בריחת שתן בזמן שהתעטשתי או השתעלתי, אח"כ בזמן פעילות גופנית ועד למצב שהייתי בהופעת סטנד אפ וזה לא הפסיק לדלוף מרוב צחוק. ידעתי בוודאות שאני לא רצה לקנות פדים מיוחדים (יש זמן לחזור להשתמש בטיטולים) ולא ממעיטה בשתייה אלא עושה מה שאני עושה תמיד – רצתי לאינטרנט שבו הכול זמין ו ע כ ש י ו.

קראתי עשרות מאמרים בנושא והבנתי שהבעיה היא התרופפות של שרירי רצפת האגן מה שהכי הציק לי הוא שגיליתי שישנה חשיבות מרובה לתרגול עוד לפני הופעת הסימפטומים. אז למה לא ידעתי על זה קודם? הריי לא חסרים לי דברים רפויים?!

בשיחה קצרה ביני לביני החלטתי לסלוח לעצמי ולהתחיל לעבוד על השריר ששולט על הסוגריים, שתומך באברי האגן והבטן, שמקל על מהלך הלידה, ואם גם זה לא מספיק אז קבלו נא את הדגדגן שבקצפת – השריר אחראי על העצמת האורגזמה הנשית וההנאה מחיי המין – בקיצור הפיכתי לחיית פרא במיטה (נקרא לזה לצורך העניין השער לגן העדן).

אז התחלתי לחזק. בהתחלה זה נראה דיי פשוט מגלים את השריר ע"י עצירת השתן בזמן התרוקנות ואותו השריר שהתכווץ זה השריר שצריך לחזק. וקדימה לעבודה כווץ והרפיה (תרגילי קיגל או פאולה) לכווץ 2,3 לשחרר 2,3 או לכווץ 1 לשחרר 1 בסטים של חמישים כווצים לפחות שלוש פעמים ביום.

קלי קלות כל עוד את חייה עם עצמך! אבל אם יש לך ילדים, בעל, כלב, חמה ,ועוד טפילים למיניהם הכול מתפקשש. לא מצליחה לכווץ ולשחרר בקושי עד עשרים ושוב מנסה ושוב עד שאני מכווצת כולי מעצבים. ואז התחלתי להתייאש ולזייף עד שנתקלתי במוצר שנקרא "ביצי אהבה" או "ביצים חכמות" (הגיע הזמן להרגיש ביצים בין הרגלים). פשוט החדרתי אותם לשעה ביום בזמן תזוזה (על מנת להשתמש בכוח המשיכה) ואחרי 5 שבועות התחלתי להרגיש בשיפור. אין צורך לכווץ ולשחרר המוח נשאר פנוי למספרים אחרים…

בשוק קיימים עשרות סוגים במחירים סבירים. הפשוטות שעושות את העבודה עולות בסביבות 65 שקלים,האיכותיות עשויות סיליקון טהור היפו אלרגני מבית פאן פקטורי עולות בסביבות 170 שקלים.
היום אני לא משתמשת בהם באופן יום יומי אבל משתדלת 3 פעמים בשבוע בין הדחת הכלים תליית כביסה ומקלחת לבנות. אז קדימה לכווץ שתיים שלוש לשחרר שתיים שלוש.

כתיבת תגובה

צריכים עזרה? פנו אלינו בווטסאפ
חדש באתר פנייה בווטסאפ!
לרגל השקת השירות הנחה נוספת של 10% על כל המוצרים לפונים דרך הווטסאפ.
שלחו הודעה לקבלת קוד קופון!